קריוקי | שיגעון הקריוקי | 054-7333994

   

 

מפעיל קריוקי לאירועים

 

אם אתם חובבי שירה או שלא, בטוח שמתם לב לזה שפעילות של קריוקי תפסה מקום נכבד בכל תחום האירועים וההפעלות לימי הולדת, מתי הכי שווה להזמין קריוקי לאירועים והאם זה מתאים גם לאירוע הקרוב שלכם?

 

מחפשים השנה רעיון מקורי ליום ההולדת? יש לכם סיבה מיוחדת לחגיגה?

המפעיל מגיע כשעה לפני האירוע, מרכיב את ציוד ההגברה וההקרנה, בודק ומתאים אותו לאירוע שלכם.

כשהאורחים מגיעים הכל כבר מוכן והם מתקבלים במוזיקת רקע נעימה (לבחירתכם) שמכניסה אותם לקצב הנכון.

תפריטי השירים כבר נמצאים מסביבכם וכל שנותר הוא לבחור שיר מהרשימה הארוכה, לחמם את הגרון ולהתכונן לרגע שאתם תתפסו את הבמה.

 

קריוקי לאירועים: ימי גיבוש, סדנאות גיבוש, מקומות עבודה ומוסדות ואירגונים

 

בכל חברה ידוע שהעובדים הם המנוע של החברה, הם הפנים של העסק והנאתם בעבודה היא שתוביל בסופו של דבר להצלחה ורווחיות.

הקריוקי ייגבש את העובדים ויתרום לסביבת עבודה טובה ופוריה יותר...

מאחורינו עשרות אירועים לחברות ואירגונים ולפנינו האירוע שלכם.

  • ציוד חדש ומשוכלל (נעים לאוזן ולעין)

הנחיה והפעלה עם ניסיון רב.

  • הקרנה על מסך ענק
  • אמינות ושירותיות גבוהה מהרגע שהכרנו
  • זמינות מלאה ודייקנות, רגישות לצרכי הלקוח

 

מפעיל קריוקי לאירועים – אירוע חברה/ מסיבת פרידה מעובד

 

כאשר נפרדים מעובד מסוים בחברה או ממנהל רוצים לעשות איזו הפעלה מיוחדת שתתן כיוון מעניין לאותו ערב... חשבתם על קריוקי? המחשבה בהחלט טובה! קריוקי לאירועים באירועי חברה תפס מקום נכבד ביותר ומספק לעובדי החברה את החוויה שאותה הם רצו להשיג. באירוע שכזה ניתן גם להציג מצגת שאותה הכנתם לאותו עובד/ מנהל ולהשתמש בציוד הקריוקי שמגיע לאירוע.

 

במסגרת קריוקי לאירועי חברה ניתן לראות את הגיבוש שנוצר בין עובדי החברה ואת השחרור מהשיגרה היום יומית. ניתן לעשות אירוע שכזה בבית של אחד העובדים או באולם שאתם שוכרים לערב אחד וכמובן במקום פתוח (כאשר אתם מביאים את הגנרטור). במקרים רבים עצם קיום האירוע במקום פתוח מוסיף לאווירה (במיוחד אם מדובר על חודשי האביב או הסתיו).

 

מפעיל קריוקי לאירועי חברה מגיע עם ציוד קריוקי מקצועי הכולל רמקולים מוגברים/ מיקרופונים אלחוטיים/ מקרן/ מסך/ רשימות שירים בעברית ובאנגלית והמון מצב רוח טוב!!

 

 

מפעיל קריוקי לאירועים – ימי הולדת

 

המשפט הנפוץ אומר "יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה" – אז אם זה באמת כך מדוע לא לעשות חגיגה מיוחדת במינה? קריוקי לימי הולדת מתאים למגוון גילאים רחב מאוד וזאת מפני שסוגי השירים אשר נמצאים במאגר שלנו מתאימים לצעירים/ מבוגרים ומה שביניהם...

 

כל אחד רוצה לעשות משהו מיוחד ביום הולדת שלו ולמרות שכבר במסיבות יום הולדת רבות מביאים מפעיל קריוקי עדיין ישנם כאלה שלא יודעים כלל על האפשרות הזו ומתפלאים על הימצאותו של כזה במסיבת יום הולדת שאליה הם מוזמנים כאורחים.

 

מארגן מסיבת הפתעה לחברה שלך או לאישה? אתה יכול להיות בטוח שהפעלת קריוקי ליום הולדת יכולה להיות פיתרון מעולה אשר יפתיע אותה וירשום עוד מסיבת יום הולדת כייפית שהיא חגגה. מתכננת מסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת לבעלך או לחבר? כן, גם גברים מתחברים מאוד לתחום של הקריוקי וזאת מפני ש (כמעט) כל אדם אוהב את ההרגשה של להרגיש זמר/ כוכב לערב אחד או אפילו לשיר אחד. גם את/ה לא ממש יודע לשיר, זה תמיד יכול להיות מצחיק לאחוז מיקרופון ביד ולזייף בכיף.

 

מפעיל קריוקי לימי הולדת מגיע עם כל ציוד הקריוקי הדרוש לאירוע שכזה ומתאים את אותו הציוד למקום שבו הולך להתקיים האירוע (הרי אם מקיימים את האירוע בתוך סלון של בית או ביער בן שמן לא מדובר על אותו ציוד קריוקי שאיתו מפעילים את האנשים).

 

 

מפעיל קריוקי לאירועים – בר מצווה או בת מצווה

 

הילדה הגיעה לגיל 12 או הבן לגיל 13, זאת בהחלט סיבה אמיתית למסיבה! כיום התחום הזה של מסיבות בת מצווה או בר מצווה תופס תאוצה מטורפת והורים רבים רוצים לעשות לילדים שלהם את המסיבה המיוחדת ביותר ביום הזה שלהם.

 

כפי שאתם לבטח יודעים פעילות של קריוקי מתאימה לאירועים שונים ומגוונים וכמובן שגם לאירוע של בת מצווה או בר מצווה. גם במידה ואתם עושים אירוע גדול באולם אירועים ניתן לשלב קריוקי ובעיקר במידה ואתם מקיימים מסיבה מוקדמת רק לילדים מהכיתה או במקרה של בת מצווה רק לחברות הקרובות של הבת או פשוט מזמינות רק את הבנות של הכיתה.

 

הצוות של שיגעון הקריוקי מתאים לשני סוגי האירועים האלה! גם אם אתם מקיימים אירוע בר מצווה או בת מצווה למשפחה + ילדים מהכיתה או אירועים שמיועדים רק לילדי הכיתה (בלי המבוגרים), במקרים כאלה ניתן לשלב גם הפעלה של משחקים או כל מיני פעילויות אחרות שיכולות לעניין את הילדים.

 

מפעיל קריוקי לאירועים – מסיבת רווקות

 

דווקא בגלל שבמסיבת רווקות רוב הבנות אינן מכירות אחת את השניה קריוקי יכול להיות רעיון מעולה להפעלה שתשבור את הקרח בין הבנות ותביא להצלחה של הערב כולו. לא פעם יצא למפעיל קריוקי שהגיע מטעמינו למסיבת רווקות לספר על כך שבתחילת המסיבה לא היה ממש שיתוף פעולה מצד הבנות ואולי אפילו ביישנות מסוימת (מכיוון שכל אחת מהחברות מכירה את הכלה מתקופה אחרת בחייה) אך לאחר מספר שירים שאותם הן שרו כסולו או כדואט קריוקי החלה המסיבה לתפוס קצב וכל הביישנות נעלמה כלא הייתה.

 

מפעיל קריוקי למסיבת רווקות מגיע עם כל הציוד הדרוש למסיבה שכזו ומתפעל לכם את הערב כולו או לפי שעות (לפי מה שנקבע בשיחת הטלפון). שימו לב שבמקרים מסוימים יכול להתאים יותר לשכור את ציוד הקריוקי ולעשות את המסיבה בעצמכן (מבלי שיהיה מפעיל קריוקי מטעמנו במקום) וזאת מפני שישנן מסיבות רווקות שהבנות אינן מרגישות בנוח עם זה שיש אדם זר במתחם המסיבה.

 

 

 

לאחרונה החלו להופיע להם הפקות קריוקי שונות בתכניות הריאליטי השותפות את מסך הטלוויזיה שלנו: אם זה בתכנית "הישרדות" בא הביאו את מכונת הקריוקי ממש עד לאי הבודד שבו נמצאו משתתפי התכנית, גם בתכנית הטלווזיה ה"אח הגדול" דאגו להביא למשתתפים עמדת קריוקי כדי שיהיה אטרקטיבי ומגבש בבית. ממש בשבוע האחרון נתקלו צופי "הדור הבא" 24/7 אשר משודר בערוץ 10 בתחרות קריוקי שהביאו למשתתפי התכנית. ניתן לראות בכל המהלכים האלו של תכניות הריאלטי, את חשיבותו הרבה של הקריוקי לגיבוש אנשים שאין בינם שום קשר מקדים. מוזיקה היא הנשמה שלנו, היא משהו המחבר בין כולם, גם אלו שמכירים וגם אלו שאינם מכירים.

ביום הגיבוש הבא של החברה בא אתם עובדים הביאו קריוקי גם אם לא כאטרקציה מרכזית, עצם זה שתיהיה את האופציה של קריוקי במקום זה כבר ישליך על האוירה של אותה מסיבה.

 

Google+

חדש באתר
מפעיל קריוקי מקצועי לכל סוגי האירועים!

מחפשים מפעיל קריוקי לאירוע הקרוב שאתם מארגנים? הגעתם למקום הנכון!! הצוות של שיגעון הקריוקי יהפוך את האירוע שלכם לחוויה כיפית ומשמחת במיוחד - התקשרו אלינו עוד היום!

לפרטים לחצו כאן
שיגעון הקריוקי - מפעיל קריוקי מורשה השומר על חוק הרעש

בעקבות ההתפתחויות האחרונות בהקשר לחוק הרעש/ חוק הקריוקי בכנסת ישראל אנחנו בשיגעון הקריוקי שומרים על החוק! הקפידו גם אתם להזמין מפעיל קריוקי מורשה אשר פועל בהתאם לחוק הרעש החדש כדי שהמסיבה שלכם לא תיסגר על ידי המשטרה.

לפרטים לחצו כאן
קריוקי לילדים עם הפעלה בסיגנון דה וויס

הפעלה מקורית של שיגעון הקריוקי - קריוקי לילדים בסיגנון התוכנית דה וויס! כל ביצוע הופך להיות חוויה אמיתית ולילדים שלא רוצים לשיר יש חלק גדול במהלך ההפעלה...

לפרטים לחצו כאן
ברוכים הבאים לאתר החדש של שיגעון הקריוקי!

מחפשים לארגן אירוע קריוקי בקרוב? התקשרו אלינו עוד היום או פנו אלינו דרך  תיבת "צור קשר" ונארגן ביחד את האירוע שלכם...

לפרטים לחצו כאן
מחפשים מסיבת קריוקי לילדים?

צוות מקצועי ומנוסה בהפעלות של ילדים מגיע אל המקום שבו אתם מארגנים את האירוע ועושה לכם מסיבת קריוקי מהנה לילדים שלכם. כיתה שלמה או מסיבה רק לבנות התקשרו עכשיו!

לפרטים לחצו כאן
שלח לי דואר
Facked